Рідна школа
IMG_8289
Рисунок2
DSCN7294
Слайд22
IMG_0065
IMG_0002
писанка
image-0-02-05-9e201cdd32e4f731cb065e5c1abfee1351ff9490d81e9b13880d3a848fc5053e-V

Фестиваль  інсценізованої  патріотичної пісні  «З Україною в серці»

November 18, 2017

Фестиваль  інсценізованої  патріотичної пісні

              «З Україною в серці»

У Миронівській  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 згідно з річним планом роботи 16-17 листопада 2017 року відбувся традиційний фестиваль  інсценізованої  патріотичної пісні «З Україною в серці», який проводиться щорічно восени. Потрібно відмітити, що  всі  класи підготувалися дуже добре. Тематика виступів була різноманітною. Це і пісні про Україну, рідну Миронівщину, голодомор, війну на Донбасі  та сподівання такого довгожданого миру в нашій державі.  Оплески глядачів викликали виступи 5-А, 5-Б, 5-В, 6-Б, 7-Б. 7-В, 8-А, 9-А,9-В, 10-А, 10-Б класів. Не змогли залишити нікого  байдужими  інсценізації  6-А, 6-В, 8-Б, 9-Б, 11 класів. Усі класи  нагороджені грамотами. Та головне, готуючись до цього заходу, діти в котрий раз змогли переосмислити сторінки історії рідного краю, перепустити їх через своє серце, показати, як вони це розуміють  сприймають. Молодь школи впевнена, що майбутнє України за ними, молодими, енергійними  й небайдужими.

Л.Б. Симоненко, заступник директора школи з виховної роботи .

ФОТОКОЛАЖ ФЕСТИВАЛЮ:

5-А КЛАС

5-Б КЛАС

5-В КЛАС

6-А КЛАС

6-Б КЛАС

6-В КЛАС

7-Б КЛАС

7-В КЛАС

8-А КЛАС

8-Б КЛАС

9-А КЛАС

Тиждень Толерантності

November 18, 2017

Тиждень Толерантності

Із 13 по 17 листопада у школі проходив.  Дні тижня несли свою відповідну тематику. Так, перший «День Тактовності» був інформований про основні заходи тижня. Учні 5-11 класів прийняли участь в акції «Емблема Толерантності», а 7 та 8-мі класи проходили тестування «Чи проявляєте ви толерантність?» та «Наскільки ви толерантні». Наступного дня – «День Взаєморозуміння» вчителі та учні школи мали змогу висловити свою думку з приводу «Ідеальний вчитель очима учнів», «Ідеальний учень очима вчителя». Члени учнівського самоврядування проводили відео репортаж бліц-опитування «Чи живе в моїй школі толерантність?», а учні 6-х класів мали змогу позмагатися у квесті «Толерантність – шлях до миру».  У середу – «День Ввічливості» проходив конкурс синквейнів «Толерантність, ввічливість, повага», де учні 9-11 класів проявили свою фантазію та поетичний дар, а молодша ланка школярів переглянули повчальні мультфільми про толерантність.

Четвер – «День Толерантності» розпочався радіолінійкою  «16 листопада – День Толерантності» . Перегляд відеороликів про толерантність, виставка плакатів –мотиваторів, колаж «Планета Толерантності» дали змогу висловити свої почуття, емоції і розуміння того, що кожен має право бути самим собою. У п’ятницю – «День доброти» проходив «Сеанс доброти» - лунали музичні композиції про добро та дружбу, діяла книжкова виставка-заклик «Будьмо толерантні!» та виставка малюнків п’ятикласників «Світ, в якому живе добро і щастя», а загальношкільна акція «Поділись своєю добротою» принесла всім обмінний гарний настрій та радість від спілкування.

Соціальний педагог Берлюта О.В.

Тиждень козацтва в Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3

October 14, 2017

Тиждень козацтва в Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3

_________________________________________

6-А КЛАС

7-А КЛАС

_________________________________________

Флешмоб «Веселка миру» до Міжнародного дня миру

September 23, 2017

Флешмоб «Веселка миру»

до Міжнародного дня миру

Мир на землі – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ…

22 вересня на шкільному подвір’ї Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 відбувся флешмоб «Веселка Миру», у якому взяли участь діти , педагоги та адміністрація школи.

Захід був приурочений до Міжнародного дня миру. Всі учасники з великим задоволенням сформували символічні фігури «Голуба», «Сонця», «Квітів», «Веселки», а з рук адміністрації школи слово «Мир» разом з повітряними кульками полетіло в небо над містом.

                                    ---------------------------------------------------------

Методичні рекомендації щодо проведення Дня захисника України під гаслом “Відповідь нескореного народу”

September 21, 2017

На виконання Указу Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року №86, Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році” МОН України пропонує в загальноосвітніх навчальних закладах провести День захисника України під гаслом “Відповідь нескореного народу” та активно вислівлювати його на веб-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Година безпеки "Автомобіль. Дорога. Пішохід"./5-В клас, класний керівник Гуленко Віта Анатоліївна/

September 10, 2017

11 вересня з метою попередження дитячого травматизму в 5 - B класі Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 була проведена година безпеки  "Автомобіль. Дорога. Пішохід", підготовлена класним керівником Гуленко  В.А.   В ході заходу були створені дві команди  "Пішохід" і "Автомобіль", які здавали іспити на знання основних правил дорожнього руху. Перед іспитами учні переглянули повчальний фільм "Дорожні знаки для дітей", а потім  із задоволенням виконували завдання Світлофоркіна:  "Розминка", "Бліц-турнір", "Збери знак", "Швидка допомога", "Художник" та  "Музичне асорті". Також була організована виставка дитячих малюнків "Моя безпека залежить від мене".Учні ознайомились із дорожніми знаками та місцем їх встановлення, вчились орієнтуватися на вулиці, а найголовніше - переконались, що найважливіше для людини - її життя. 

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

August 27, 2017

Шановні вчителі, учні, батьки та гості !

        Запрошуємо Вас на свято Першого дзвінка, яке відбудеться 1 вересня 2017 року о 8 годині 30 хвилин.

Адміністрація школи.

 

Осіннє сонечко до школи проводжає!
І кожен першокласник, мабуть, знає,
Що рік шкільний вам принесе цікаву
Ту подорож до знань, корисну саму.

Наснага і рішучість в цій дорозі,
Доставити вас до мети у змозі.
А вчителі і друзі, що вже поряд,
Розкриють ще яскравіше світогляд! 

_______________________________________________

Як прищепити підлітку зацікавленість навчанням

July 20, 2017

Кожне покоління батьків вважає, що знаходити спільну мову з підлітками стає все важче й важче. Проблеми в спілкуванні й нерозуміння з боку батьків засмучують і підлітків. Вони відчувають, що батьки їх не цінують і не розуміють.

Батькам необхідно направити енергію підлітка в потрібне русло, вселити віру у свої сили, а також у цінність і важливість старанного навчання. Цього можна домогтися, дозволивши дитині займатися тим, що їй цікаво. Пропонуємо кілька простих порад, дотримуючись яких, ви зможете викликати зацікавленість дитини навчанням.

Матеріали для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

July 15, 2017

Орієнтовні теми для проведення

Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

1-4 класи

 • «Україна на карті Європи»

 • «Ми – діти європейської родини»

 • «Ми – діти Європи»

 • «Добре тому жити – хто вміє дружити»

 • «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…»

5-9 класи

 • «Я – громадянин України – європейської країни»

 • «Україна – Європа: історичний і культурний діалог»

 • «Європейське майбутнє України»

 • «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!»

 • «Україна в сім'ї європейських народів»

 • «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!»

 • «Європеєць– в Україні,Українець– в Європі»

 • «Під синьо-жовтими прапорами України та Євросоюзу»

 • «Історія Нескорених: наші земляки–учасники Революції Гідності»

 • «Герої Небесної Сотні на захисті європейських цінностей»

10-11 класи

 • «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну»

 • «Європейські цінності – основа демократичної України»

 • «Європа – цивілізаційний вибір України»

 • «Моя країна у співдружності європейських народів»

 • «Демократичний розвиток та зміцнення партнерства Україна-ЄС: очима молоді»

 • «Український вимір – європейські цінності»

 • «Я бачив сон. Я бачив Україну. Через століття погляд мій сягнув»

 • «Європейське майбутнє України – гарантія збереження і захисту національної ідентичності»

 • «Внесок наших земляків у формування європейського гуманітарного простору »

 • «Історія Нескорених: наші земляки–учасники Революції Гідності»

МИРОНІВСЬКЕ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ

June 14, 2017

Рятувальники Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області закликають громадян бути обережними під час відпочинку на водоймищах!

З настанням теплої погоди громадяни віддають перевагу відпочинку біля водойм. Водночас, як свідчить статистика, більшість трагічних випадків на воді трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. Нажаль, не всі громадяни усвідомлюють, яку небезпеку може нести вода для тих хто поводить себе надто безпечно і необачно наражаючи своє життя, а іноді і життя інших на небезпеку.Тому рятувальники Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області звертаються до всіх з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки, відпочиваючи на водоймах.

Громадяни, пам’ятайте: правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми з боку дорослих є основними умовами безпечного відпочинку на водоймах.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях.

Безпечнішим є перебування на воді у світлу пору доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Для того, щоб уникнути лиха: не заходьте у воду в незнайомому місці; не купайтесь на напідпитку; ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, чи дерева; купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо уважно слідкуйте за дітьми, їхня поведінка у воді не передбачувана, слід утримуватись від далеких запливів, переохолодження – головна причина трагічних випадків;

Пам’ятайте, що порушення правил поведінки на воді може призвести до непоправних наслідків! Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки на воді, привчайте до цього дітей!

Батьки! Не залишайте без нагляду дітей під час перебування біля води! Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!

Провідний інспектор Миронівського РС ГУ ДСНС

України у Київській області

майор служби цивільного захисту В.В.Волошин

Please reload

 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon

Отлично! Сообщение получено.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі наших новин